خرید ایزوگام دلیجان

خرید ایزوگام مستقیم از درب شرکت

۲۲ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

فروش ایزوگام دلیجان-شرق گستردلیجان 09183655579


هموطنان عزیزجهت سوءاستفاده معدودی ازکاربران این وبلاگ طراحی گردیده

لذاباخریدمستقیم ازکارخانه کیفیت خریدخودراحفظ نمایید

خورشیدبازهم ازشرق طلوع خواهدکرد

برندهای ققنوس و پاتریس و پریسان ازمحصولات جدیداین شرکت میباشد

هدف ماجلب رضایت شمامشتریان محترم می باشد
۳۰ مهر ۹۶ ، ۰۰:۵۲ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت فروش : عرفانی

ایزوگام صدف گستر دلیجان دلیگون

 ایزوگام صدف گستر دلیجان دلیگون

تست ایزوگام ، در شرکت های تولیدی ایزوگام دلیجان ، عایق رطوبتی بعد از گذشتن از مراحل مختلف به واحد آزمایشگاه جهت تست کیفیت محصول وارد می شود.در این آزمایشگاهها ۲ نوع تست بر روی ایزوگامانجام می شود که به ترتیب زیر می باشد.

الف ـ تست مواد اولیه ایزوگام (قیر)

ب ـ تست محصول پایانی توسط (دستگاه کشش ،خمش و آون )

تست قیر ایزوگام:

در تعیین درجه نفوذ پذیری قیر ایزوگام ،قیر۷۰*۶۰ (منظور باید نقطه نرمی ۶۰ تا ۷۰ باشد) را در داخل دستگاه تعیین نقطه نرمی (ریمبوبال ) قرار می دهند . دستگاه ریمبوبال دارای دو حلقه است که داخل آن پر از قیرخالص می شود در مرحله بعد توپ کوچکی را داخل محلول گلسیرین می گذارند . و حرارت می دهند هر موقع توپ سقوط کرد درجه نرمی قیر توسط دستگاه تعیین می شود . بنابراین هرچه قیر سخت‌تر باشد، درجه نفوذ آن کمتر و برعکس هرچه درجه نفوذ قیر بیشتر باشد، قیر نرم‌تر خواهد بود . همچنین یکبار دیگر مواد مخلوط شده را داخل همان دستگاه قرار می دهیم و نرمی را پس از مخلوط شدن اندازه گیری می کنیم که در این حالت باید نقطه نرمی ۱۲۰ باشد .

هدف کلی از تست درجه نفوذ قیر، تعیین سختی نسبی قیر خالص و دمیده می‌باشد که جهت تعیین این قیرها در تولید ایزوگام استفاده می شود.

 

ایزوگام صدف گستر دلیجان  ایزوگام دلیجان، ایزوگام درجه 1 صادراتی، فویل طرحدار، فویل آجری قرمز، صادارت ایزوگام 4 میل، یلما، ایزوگام دو لایه، ایزوگام فویلدار، ایزوگام ساده، عایق، ایزوگام دلیگون، ایزوگام گوهر شرق، ایزوگام زرفام شرق، اکسیر، ایزوگام صدف گستر، ایزوگام صدف گستر دلیجان، عایق رطوبتی، وادرات ایزوگام، پلیمری، قیر، معتدل گرمسیر، فویلآجری زرد، پرایمر، سردسیر، ایزوگام، کامپوزیت، فویل سرامیکی، عایق طرحدار، صادر کننده، قیرو گونی، بام، یلما طرح دار، یلما فویلدار، تولید کننده انواع ایزوگام، صادرات به کل کشور ها از هر نقطه مرز، برترین ایزوگام، بهترین ایزوگام ایران، ایزوگام خوب، بهترین ایزوگام دلیجان، بهترین ایزوگام در کاشان، بهترین ایزوگام در عراق، بهترین ایزوگام در کردستان، ایزوگام خوب، ایزوگام عالی؛ بهترین ایزوگام ساده، برترین ایزوگام طرحدار، خرید و فروش ایزوگام؛ فروش ایزوگام، صادرات ایزوگام، کردستان، صادرات ایزوگام به عراق، صادرات قیر، واردات ایزوگام، ایزوگام با کیفیت، صدف گستر، صدف گستر دلیجان، برترین ایزوگام صدف گستر دلیجان، برترین عایق رطوبتی، بهترین ایزوگام یلما، تولید کننده ایزوگام، تولید ایزوگام خوب، تولید ایزوگام با کیفیت، با کیفیت ترین کامپوزیت، برترین فویل سرامیکی ، بهترین فویل سرامیکی، ایزوگام شرق دلیجان، عایق یلما، برترین عایق، بهترین عایق، باکیفیت ترین عایق، عالی ترین عایق، عایق دلیگون، عایق زرفام، عایق زرفام شرق، عایق گوهر شرق، عایق کاری سطح شیب دار، عایق کاری سطح شیب دار و سفالین، عایق کاری سطح صاف و آبرو عمودی، رول ایزوگام یلما، نصب ایزوگام یلما، نصب ایزوگام، عایق کاری آبرو یا ناودان، عایق کاری پل ها و پی ها، نصب ایزوگام یلما صدف گسترایزوگام صدف گستر دلیجان,صادرات ایزوگام,ایزوگام,عایق کاری,عایق رطوبتی ,ایزوگام صادراتی ,دلیجان,فویل ,فویل طرحدار,تیشو,قیر,پلی استر,کارخانه ,ایزوگام,ایزوگام شرق,ایزوگام دلیجان

 

تست محصول (عایق رطوبتی) :

۱ ـ دستگاه آون : در دستگاه آون پایداری حرارتی ایزوگام مورد آزمایش قرار می گیرد . در این آزمایش عایقی رطوبتی به اندازه ۱۰ × ۱۰ را برش می زنیم و در آون قرار می دهیم سپس به مدت ۲ ساعت در دمای  ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد ایزوگام را در آون نگهداری می کنیم در این مدت نباید قیر ایزوگام چکه کند و آب شود.درغیر این صورت باید مقدار لایه تیشو را بیش تر کنیم .

۲ ـ دستگاه خمش ایزوگام در برابر سرما :در این دستگاه یک تکه ایزوگام به اندازه۱۰×۱۰  وارد دستگاه  خمش می شود دمای دستگاه را روی ۱۵- تنظیم می کنیم. همچنین میله ای در این دستگاه تعبیه شده است که بعد از ۲ ساعت این میله به سمت پائین حرکت می کند که در این حالت ایزوگام نباید بشکند . اگر در این مرحله عایق رطوبتی شکسته شود باید مقدار قیر سفت را کم کنیم .

۳ ـ دستگاه کشش  ۲۰۰ Kg :دستگاه کشش۲۰۰ کیلو گرمی موجود جهت تست مقاومت کششی ایزوگام و لایه های تیشو آن طراحی و ساخته شده است .

در این دستگاه دو لایه پلی استر و تیشو به اندازه۳۰×۳۰ مورد ارزیابی قرار می گیرد. دستگاه کشش دارای دو فک می باشد ، فک بالا و پائین که این عایق در بین این دو فک جای می گیرد و بعد محکم می شود فک پائین ثابت و فک بالایی متحرک و به سمت بالا کشیده می شود در این حالت نباید تیشو دچار پارگی شود .


کارخانه : استان مرکزی،شهرستان دلیجان، شهرک صنعتی کیلومتر 5 جاده اصفهان، انتهای بلوار اصلی سمت چپ
۳۰ مهر ۹۶ ، ۰۰:۳۷ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت فروش : عرفانی

نقش ایزوگام در عایق کاری سقف

نقش ایزوگام در عایق کاری سقف

مالکان ساختمانهای نوسازی که سیمانکاری بام آنها به پایان رسیده و همچنین صاحبان منازلی که سقف خانه شان دچار نم و رطوبت گشته در اواخر شهریور دغدغه رفع مشکل عایق رطوبتی را دارند. با اینکه روش های سنتی مانند آسفالت و قیر گونی یا کاه گل هنوز هم طرفدار دارد اما با پیدایش ایزوگام و سهولت نصب ایزوگام این روش عایق کاری گوی سبقت را رقبای دیگر ربوده و آنها را به حاشیه رانده است.


ایزوگام های قلابی

ایزوگام های قلابی ،در ابتدای مهر ماه و شروع فصل بارش نبض بازار عایق‌های رطوبتی به تپش در می‌آید و این صنعت پر می‌شود از ایزوگام‌هایی که خود را برند مرغوب معرفی می‌کنند. اما با بررسی وضعیت بازارایزوگام و به دلیل رکود ساخت و ساز به این نتیجه می رسیم که بازار عایق رطوبتی پر شده از برندهای غیر استاندارد که در نبود نظارت موثر ایزوگام خود را با ترکیبی از نام ،برندهای معروف دلیجان تولید و روانه بازار می کنند.


۳۰ مهر ۹۶ ، ۰۰:۳۵ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت فروش : عرفانی

شماره شرکت ایزوگام شرق دلیجان 09120660185


خرید ایزوگام شرق دلیجان و برندهای معتبر ایزوگام دارای استانداردهای معتبر بین المللی در تهران مهیا شد با ما تماس بگیرید و محصول خود را سفارش و به آسانی درب منزل در سراسر کشور تحویل بگیرید.

شما می توانید به روزترین قیمت ایزوگام را در هر زمانی از ما بخواهید ما در تلاشیم تا برای شما بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت را ارائه دهیم کافیست قیمت های ما را با بقیه فروشندگان مقایسه فرمایید.

 واقعیت این است که استفاده از عایق‌های رطوبتی نامطلوب در ساختمان‌ها مشکلات فراوانی را همچون تخریب بخش‌هایی از ساختمان و متحمل شدن هزینه‌های بسیار برای ساکنان آن به همراه دارد متاسفانه به دلیل نبود آگاهی‌های لازم از سوی شهروندان نسبت به ویژگی‌های عایق رطوبتی مطلوب و مرغوب و نیز تبلیغات ناسالم برخی شرکت‌ها، مشکلات ناشی از این امر بیش از پیش بر شهروندان تحمیل می‌شود.

 جهت مشاوره رایگان خرید ایزوگام در تمام نقاط کشور و سفارش محصول خود و تحویل ایزوگام درب منزل با ما تماس بگیرید.


:: شماره تماس : 09183655579 و 09120660185 ::

۳۰ مهر ۹۶ ، ۰۰:۲۱ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت فروش : عرفانی

ایزوگام گوهر شرق و زرفام شرق دلیجان

فروش ایزوگام گوهر شرق و زرفام شرق دلیجان دارای استاندارد CE اروپا و ISO 9001-2008 و 5 سال ضمانت بیمه و 10 سال ضمانتنامه کتبی شرکت ، در تهران شروع شد جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی ایزوگام شرق دلیجان با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان و تاسیسات، محصولات متنوع با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین نیاز مصرف کنندگان و مشتریان به بازار عرضه می نماید.

ایزوگام فرآورده‌ای نفتی و لایه‌ای پوششی است برای عایق کردن سطوحی چون پی، دیواره، کف و بام ساختمان‌ها و استخرها در مقابل نفوذ آب.

شما می توانید به روز ترین قیمت های انواع ایزوگام را در هر زمانی از ما بخواهید ما در تلاشیم تا برای شما بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت را ارائه دهیم کافیست قیمت های ما را با بقیه فروشندگان مقایسه فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با ما تماس بگیرید.


:: شماره تماس : 09183655579 و 09120660185 ::

۳۰ مهر ۹۶ ، ۰۰:۱۲ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت فروش : عرفانی

قیمت ایزوگام قمر شرق دولایه فویلدار

۳۰ مهر ۹۶ ، ۰۰:۱۱ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت فروش : عرفانی

لیست قیمت ایزوگام شرکت مشرق زمین در اول آبانماه 96

 

لیست قیمت ایزوگام و عایق رطوبتی شرکت مشرق زمین

 

 شماره تماس  :   ‌09183655579 -  09120660185 -  08644222380          تاریخ  : 30/07/1396

                            

نام محصول - عایق فویل دار

قیمت هر متر مربع بریال

ایزوگام شرق دونیا

45000

ایزوگام زاگرس شرق

45000

ایزوگام ملکه شرق

43000

ایزوگام پشم شیشه برتر

42000

ایزوگام حریر پوشان

41000

ایزوگام خوش پوشان

41000

ایزوگام قمر شرق

40000

توضیحات :

1- قیمت محصولات مربوط به نوع  فویل دار میباشد و محصول بدون فویل یا ساده هر متر 2000 ریال

ارزان تر می باشد .

2- هزینه حمل به عهده خریدار و محل تحویل درب کارخانه میباشد .

3- اعتبار لیست قیمت 48 ساعت پس از تاریخ آن میباشد .

4- شرایط فروش محصولات صد در صد بصورت نقدی میباشد .

 

۳۰ مهر ۹۶ ، ۰۰:۱۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت فروش : عرفانی

لیست قیمت ایزوگام های مشرق زمین در اواخر مهر ماه 1396


لیست قیمت ایزوگام های مشرق زمین در اواخر مهر ماه 1396۲۸ مهر ۹۶ ، ۰۰:۵۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت فروش : عرفانی

کانال قیر ایران - قیمت قیر پالایشگاه تهران


کانال قیر ایران - قیمت قیر پالایشگاه تهران


قیمت قیر پالایشگاه تهران  :

 

1396/07/27

 وکیوم باتوم : تنی820/000 تومان


 قیر 60/70 : تنی885/000 تومان

۲۸ مهر ۹۶ ، ۰۰:۴۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت فروش : عرفانی

آشنایی با ایزوگام شن ریزه

اجزای تشکیل دهنده ی این عایق ها از جنس همان ایزوگام های معمولی است که به جا ی فویل درلایه روی ان از شن های رنگی استفاده شده است وکیفیت ان بستگی به مصرف قیر ومشتقات استفاده شده درایزوگام را دارد و در دو نوع bof و bpp میباشد.

مصرف این لایه ها به علت زیبایی منحصر به فرد و استحکام بیشتر نسبت به ایزوگام های معمولی(فویل و بدون فویل) در مکان های پر تردد و پرکار پیشنهاد میشود مضاف بر اینکه انعکاس لایه های روکش المنیومی برای سلامتی انسان مضر میباشد و قابل فرسایش میباشد.

۲۸ مهر ۹۶ ، ۰۰:۳۷ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مدیریت فروش : عرفانی